En Kötü Huyu Meğer Buymuş

Barış Arduç ve sevgilisi Gupse Özay ile yemeğe çıkan Esra Erol ve Ali Özbir çiftinden Özbir, mizah içeren bir paylaşımda bulundu.

En Kötü Huyu Meğer Buymuş
En Kötü Huyu Meğer Buymuş Nilay Işık
Bu içerik 2098 kez okundu.

Yakışıklı oyuncu Barış Arduç ve sevgilisi Gupse Özay ile birlikte yemeğe çıkan Esra Erol ve Ali Özbir ikilisinden Özbir, mizah içeren bir paylaşımda bulundu.

Yemek yedikleri mekanda çektirdikleri fotoğrafı sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin beğenisine sunan Özbir, açıklama kısmına eklediği notuyla dikkatleri üzerine çekti. Kendisi masada otururken üç ünlünün arkasında poz vermesi üzerine şaka yapmak isteyen iş adamı, fotoğraf çektirmek isteyen bu üç ünsüzü kıramadığını söyleyerek espri yaptı. En kötü huyunun insanları kıramamak olduğunu ifade eden Özbir, ünlü olanın kendisi olduğunu belirterek dalga geçti.

Paylaşımıyla kısa sürede 25 binin üzerinde beğeni almayı başaran ünlü iş adamı, 500'e yakın sayıda yorum yapan takipçileri tarafından takdir edildi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Bekrarken Freni Olmayan Araba Gibiymiş
 
Barış Arduç Barış Arduç Sevgilisi Barış Arduç Gupse Özay Gupse Özay Esra Erol Esra Erol Eşi Esra Erol Kocası Esra Erol İzdivaç Esra Erol Çocukları Esra Erol Ali Özbir Ali Özbir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500