En Sonunda Ağzını Bozduracaklar

Eski eşi ile aşk yaşadığı öne sürülen Gülben Ergen'e yönelik ağır ifadeler kullanan Yeşim Salkım, ünlü şarkıcının hayranları tarafından hakaret mesajları aldığını açıkladı.

En Sonunda Ağzını Bozduracaklar
En Sonunda Ağzını Bozduracaklar Nilay Işık
Bu içerik 1498 kez okundu.

Eski eşi Hakan Uzan ile yasak aşk yaşadığı öne sürülen Gülben Ergen'e yönelik oldukça ağır ifadeler kullanan Yeşim Salkım, Ergen'in hayranları tarafından hakaret mesajları aldığını açıkladı.

Geçtiğimiz gün bir arkadaşının Cihangir'de gerçekleştirilen doğum günü partisine katılım gösteren Salkım, objektiflere yakalandı. Erkan Petekkaya, Alina Boz, Ümit Erdim ve Nursel Köse gibi pek çok ünlü ismin de katıldığı gecede şarkıcı Soner Sarıkabadayı konser verdi.

Kendisine uzatılan mikrofonlara konuşa Salkım, eski eşi Hakan Uzan ile yasak aşk yaşadığı öne sürülen ve kendisi ile ahirette hesaplaşacağını açıkladığı Gülben Ergen'in hayranları tarafından sosyal medya üzerinden hakaret mesajları aldığını açıkladı. Fazla zorlamaları durumunda hesabını kapatacağını ya da o kullanıcıları engelleme yoluna gideceğini belirten ünlü şarkıcı, gerekirse küfür bile edebileceğini söyleyerek herkesi şaşırttı.

Öte yandan Demet Akalın'ın 'Ah Ulan Sevda' isimli şarkısına çektiği klibin kendi klibi ile olan benzerliğine dikkat çekilen Salkım, bu tür şeylerin olabileceğini ve Akalın'ı çok beğendiğini söyledi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kıbrıs'ın Özgürlüğünün Mimarı
 
yeşim salkım yeşim salkım hakan uzan hakan uzan gülben ergen hakan uzan gülben ergen yeşim salkım gülben ergen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500