'En Zorlu Survivor' Başlıyor

Survivor 2017 ilk yayını ile bu akşam ekranlara gelecek.

'En Zorlu Survivor' Başlıyor
'En Zorlu Survivor' Başlıyor Tuğçe Tekin
Bu içerik 1075 kez okundu.

Survivor 2017 ilk yayını ile bu akşam ekranlara gelecek.Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu yaptığı yarışma programında, yarışmacılar adada hayatta kalma mücadelesi verecek. Bu yıl geçtiğimiz yıllara göre çok daha zorlu bir yarışma olacağını ifade eden Acun Ilıcalı tanıtımda bu durumu 'sizlere bir iyi, bir de kötü haberim var' şeklinde anons etti.

Survivor yarışmacılarında özellikle ünlüler takımında bu yıl dikkat çeken isimler bulunuyor. Ünlü futbolcular İlhan Mansız ve Serhat Akın yarışmada yer alırken, serbest dalışçı Şahika Ercümen ve boksör Adem Kılıççı da dikkat çekenler arasında. Sanat dünyasından ise şarkıcı Tarık Mengüç ve Sedat Kapurtu da ünlüler grubunda yer alacak. Yarışmanın en sıradışı ismi ise DJ Berna adıyla bilinen Berna Öztürk olacak.

Gönüllüler grubunda ise yine farklı yarışmalardan adını duyduğumuz Erdi Ünver ve Berna Keklikler var. Ayrıca Kısmetse Olur evinin tanınmış isimlerinden Eser West de bu yıl Survivor 2017 kadrosunun ilgi çeken isimleri arasında.

Geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı yıl Survivor 2016 sonunda başka bir formatta bir yarışma düzenledi. Göz6 adlı bu yarışmanın şampiyonları 2017 Survivor ekibine katılmaya hak kazanacaktı. Bu yarışmanın kazananları Erdi Ünver ve Berna Keklikler Survivor adasına gitmeye hak kazandı.

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yeni First Lady Göz Kamaştırdı

Survivor Acun Ilıcalı İlhan Mansız Tarık Mengüç Serhat Akın magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500