Erbil, Kızlarının Arkadaşlarıyla mı Oluyor?

Kızı Yasmin Erbil sayesinde magazin gündeminde adından sıklıkla söz ettiren şovmen Mehmet Ali Erbil'in büyük kızı Sezin Erbil, sosyal medya üzerinden ateş püskürdü.

Erbil, Kızlarının Arkadaşlarıyla mı Oluyor?
Erbil, Kızlarının Arkadaşlarıyla mı Oluyor? Nilay Işık
Bu içerik 2317 kez okundu.

Cüretkâr paylaşımlarıyla dikkat çeken kızı Yasmin Erbil sayesinde magazin gündeminde adından sıklıkla söz ettiren ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in büyük kızı Sezin Erbil, sosyal medya hesabı üzerindeki bir takipçisine ateş püskürdü.

Babalarının istediği kadınlarla, babalarıyla birlikte olmaları için arkadaşlık ettiklerini öne süren bir takipçisini ifşa eden Erbil, son derece sert cümleler kurdu. Sözlerinde sert fakat düzgün bir üslup tercih eden genç kadın, kendisine gelen yorumu takipçileriyle paylaşarak bugüne kadar çok fazla kötü yorum aldığını fakat böyle bir hakaret ve beddua ile daha önce karşılaşmadığını açıkladı.

Doğduğundan beri ünlü birinin çocuğu olarak yaşadığını ve utanılacak hiçbir şey yapmadığını belirten Sezin Erbil, bu kadar düzgün yaşayan bir insana dahi dil uzatanların Allah'ından bulmaları temennisinde bulundu. Kendi yaşam standartlarına ve ünlü birinin çocuğu olmasına rağmen sahip olduğu mütevazi yaşam şekliyle takdir bekleyen Erbil, 'Yeter ya takdir etmiyorsunuz bari hak yemeyin; günah' ifadeleri aracılığıyla sitem etti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

50 Yaşında Bu Ne Özgüven?
 
Mehmet Ali Erbil Mehmet Ali Erbil Kızı Mehmet Ali Erbil Kızları Mehmet Ali Erbil Nergis Kumbasar Yasmin Erbil Sezin Erbil Nergis Kumbasar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500