Erdal Bakkal Maganda Çıktı

'Leyla İle Mecnun' dizisinde hayat verdiği 'Erdal Bakkal' karakteriyle tanınan Cengiz Bozkurt, tatil için gittiği Antalya'nın Kaş ilçesinde karakolluk oldu.

Erdal Bakkal Maganda Çıktı
Erdal Bakkal Maganda Çıktı Nilay Işık
Bu içerik 1322 kez okundu.

'Leyla İle Mecnun'daki 'Erdal Bakkal' karakterine hayat vererek ün kazanan oyuncu Cengiz Bozkurt, tatil yapmak amacıyla gittiği Antalya'nın Kaş ilçesinde karakolluk oldu.

Gittiği bir barda arkadaşının verdiği konser esnasında Çağatay isimli dalış hocasıyla tartışan Bozkurt'un gecesi, karakolda son buldu.

Ağız dalaşıyla başlayan kavganın kısa bir süre içerisinde alevlendiği ve akabinde sinirlerine hakim olamayan oyuncunun dalış hocasına yumruk attığı öğrenildi. Olay esnasında gömleği yırtılan Cengiz Bozkurt'un yumruk atarken 'Senden çok kötü elektrik alıyorum' ifadelerini kullandığı öne sürüldü.

Kavga sonrası ünlü oyuncudan şikayetçi olan Çağatay isimli dalış hocası, Cengiz Bozkurt'un çok üzgün olduğunu belirtmesi üzerine daha sonra şikayetinden vazgeçti.

cengiz bozkurt leyla ile mecnun leyla ile mecnun erdal bakkal erdal bakkal cengiz bozkurt erdal bakkal cengiz bozkurt kavga cengiz bozkurt dayak cengiz bozkurt dövüş cengiz bozkurt filmleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500