Erdoğan Paylaşımı Tepki Aldı

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabı üzerinden, 998 gün sonra partisine geri dönüş yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tebrik etti. Gelen tepkiler üzerine sanatçı yaptığı yeni paylaşımında takipçilerine sitem dolu ifadeler kullandı.

Erdoğan Paylaşımı Tepki Aldı
Erdoğan Paylaşımı Tepki Aldı Meltem Yuksel
Bu içerik 1928 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı kutlayan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, "Hasreti sona erdi, ilk günkü aşkla, yine partisiyle; vatana, millete hizmette durmayacak, yola devam diyecek" dedi.

Instagram hesabından Erdoğan’la aynı karede yer aldığı bir fotoğrafı paylaşan Tatlıses, fotoğrafa da “998 gün sonra Sayın Başkanım yine evinde, yuvasındaki partisinin başında... Hasreti sona erdi, ilk günkü aşkla, yine partisiyle; vatana, millete hizmette durmayacak, yola devam diyecek. Vatanımıza, milletimize hayırlı uğurlu olsun. Sayın Başkanımı tekrar kutluyor ve tebrik ediyorum. Yüce Allah yar ve yardımcısı olsun...” notunu düştü.

İbrahim Tatlıses’in bu paylaşımı binlerce beğeni alırken, bir o kadar da tepki aldı. Ünlü sanatçı bunun üzerine yeni bir paylaşımda bulunarak;

"Hakkı hakana verdik diye yemediğimiz küfür kalmadı be, yazık ki beni yıllarca dinlemişsiniz sanki utanılacak bir şey yapıyoruz!!! 45 senedir sesimle, kişiliğimle, saygımla sizlere hizmet verdim. Vatanı sevmenin bu mudur karşılığı ayıp sizlere be, vallahi de tillahi de yazık ve ayıp! Hani beni seviyordunuz bu mudur SEVMEK? Oysaki bende beni seviyorsunuz diye işte budur benim vefakar cefakar halkım diyordum... Bazılarının yaptığı yorumları görüyorum da meğer yanılmışım!!! affedersiniz ama ne yorum yaparsanız yapın ülkemizi büyük bir felakettin eşiğinden çeviren sayın Cumhurbaşkanı’mıza her zaman saygı ve sevgi duyacağım, bunca yaptığı işlerden dolayı da hep teşekkür edeceğim!!! Affola BEYLER, yiğidin hakkını yiğide vereceksiniz!

15 TEMMUZ akşamı yere göye sığdıramadınız da çok PARDON ya hakikaten PARDON" ifadelerini yazdı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

''Hem Aldattım Hem Aldatıldım''

İbrahim Tatlıses Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sosyal Medya Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500