Erdoğan Yüzünden 300 Bin TL Çöp Oldu

Selim Erdoğan, hafta başında Marmaris’te kiraladığı villada uyuşturucu ve uyuşturucu yapımında kullanılan düzenekle yakalanan ve tutuklanmıştı.

Erdoğan Yüzünden 300 Bin TL Çöp Oldu
Erdoğan Yüzünden 300 Bin TL Çöp Oldu Meltem Yuksel
Bu içerik 2214 kez okundu.

Marmaris’te kiraladığı villada uyuşturucu üretmek için kullanılan düzenekle yakalanan oyuncu Selim Erdoğan'ın TMC film tarafından mart ayında çekimlerine başlanıldığı öğrenilen 'Meryem' isimli dizide yer aldığı ortaya çıktı.

Dizide bölüm başına 7 bin lira aldığı öğrenilen oyuncunun önemli rollerden birinde olduğu ve yapım şirketinin şimdiye kadar çektiği 4 bölümü çöpe attığı söylendi. Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan'ın yaptığı dizide, Ayça Ayşin Turan, Serenay Aktaş, Furkan Andıç ve Açelya Topaloğlu gibi ünlü isimlerde yer alıyordu. Sil baştan yapılacak olan dizi çekimlerinde harcanan 300 bin TL böylelikle boşa gitmiş oldu.

Geçtiğimiz ay içerisinde bir kızı dünyaya gelen Erdoğan'ın baba olma hikayesi de oldukça ilginç. Internet üzerinden tanıştığı bir kadınla birliktelik yaşayan oyuncu, baba olduğunu öğrendikten sonra DNA testi yaptırmış ve bebeğin kendi kızı olduğu ortaya çıkmıştı.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Usta Yapımcıya Büyük Ayıp

Selim Erdoğan Dizi Marmaris Uyuşturucu Oyuncu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500