Erdoğan'ın Dolar Çağrısına Uymadı

Dolar ve Euro'da meydana gelen artıştan etkilendiği öğrenilen Demet Akalın'ın, yatırım planlarını değiştirmek zorunda kaldığı ortaya çıktı.

Erdoğan'ın Dolar Çağrısına Uymadı
Erdoğan'ın Dolar Çağrısına Uymadı Nilay Işık
Bu içerik 1598 kez okundu.

Ülkede meydana gelen Dolar ve Euro artışlarından herkes gibi etkilendiği öğrenilen popçu Demet Akalın'ın, yatırım planlarını değiştirmek zorunda kaldığı ortaya çıktı.

Bir mobilya markasının reklam yüzü olan Akalın, ev almayı düşündüğünü fakat Dolar ve Euro'daki artış nedeniyle bu kararından vazgeçtiğini açıkladı. Ekonomik olarak küçülmeye gittiğini belirten ünlü şarkıcı, bu sıkıntılı dönemi evine tadilat yaptırarak atlatacağını söyledi.

Türk Lirası'nın ABD Doları karşısında değer kaybetmesinin üzerine Türk milletine seslenerek evlerindeki Dolarları bozdurmaları ve Türk Lirası'na çevirmeleri çağrısında bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tavsiyesini dinleyip dinlemediği sorusunu da yanıtlayan popçu, döviz bozdurmadığını çünkü zaten hep Türk Lirası kullandığı açıkladı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Kulak Nasıl Kesilirmiş Gösterecek
 
Demet Akalın Demet Akalın Eşi Demet Akalın Kocası Demet Akalın Kızı Demet Akalın Erdoğan Demet Akalın Recep Tayyip Erdoğan Demet Akalın Dolar Dolar Kuru
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500