Erdoğan'la #tbt Keyfi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan yoğun sevgisiyle son günlerde magazin gündeminde adından sıklıkla söz ettiren Ece Erken, bu haftanın tbt tercihini Erdoğan'dan yana kullandı.

Erdoğan'la #tbt Keyfi
Erdoğan'la #tbt Keyfi Nilay Işık
Bu içerik 1392 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan yoğun sevgisi ve yaşanan darbe girişiminin ardından gerçekleştirilen demokrasi mitinglerine yönelik desteğiyle son günlerde adından sıkça söz ettiren ünlü sunucu Ece Erken, bu haftanın tbt tercihini Erdoğan'dan yana kullandı.

Sosyal medya üzerinde kullanılan bir tabir olan ve eski fotoğrafların altına yazılarak 'Ne günlerdi' anlamına gelen #tbt kalıbını kullanan ünlü isimler arasında yer alan Erken, bu haftaki fotoğrafı için Erdoğan'ı seçti.

Geçtiğimiz sene 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda yakın arkadaşı Alişan'ı da yanına alarak Erdoğan'la fotoğraf çektiren ünlü sunucu, bu paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

ece erken ece erken eşi ece erken çocuğu ece erken oğlu ece erken instagram ece erken erdoğan ece erken recep tayyip erdoğan ece erken darbe ece erken demokrasi nöbeti ece erken yalaka
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500