Erhan Çelik Bombayı Patlattı

Dün ani bir kararla TRT Ana Haber spikerliği görevinden istifa eden Erhan Çelik, daha sonra sosyal medya hesabı üzerinden eski eşine yönelik paylaşımda bulunmuştu. Çelik, bugün olay yaratan bir paylaşımda bulundu ve nasıl aldatıldığından bahsetti.

Erhan Çelik Bombayı Patlattı
Erhan Çelik Bombayı Patlattı Meltem Yuksel
Bu içerik 2054 kez okundu.

Şarkıcı Gülben Ergen’le olan evliliğini sürpriz bir şekilde sonlandırdıktan açıklama yapmaktan kaçınan Erhan Çelik, sadece ‘Gerçeklerin gün yüzüne çıkmak gibi kötü bir huyu vardır’ demekle yetinmişti.

Erhan Çelik istifasının ardından eski eşi Gülben Ergen’le ilgili şok edici paylaşımlarda bulundu. Ergen’in evli bir iş adamıyla birlikte olduğuna dair haberlerin yapılmaya başlanmasından sonra açıklamalarda bulunan Çelik bu defa Ergen’in kendisi hakkında aldırdığı mahkeme kararına açıklık getiren paylaşımda bulundu.

Erhan Çelik ‘Çocuklarını korumak adına mahkeme kararı aldıran’ Gülben Ergen’e hesabından paylaştığı şu satırlarla ve fotoğraflarla yüklendi.

Birlikte olduğumuz süre içerisinde kendi evladımdan ayırmadığım hatta bana baba diyen çocukları sözde korumak adına karar aldırmış. Neymiş? Çocuklarına zarar verebilirmişim! Allah neden ıslah etmiyor bunu bilmiyorum ama mutlaka bir nedeni vardır. İki buçuk yılı evli 5 yıl oturduğum sitede hala pek çok görüştüğüm komşum ve dostum var. Geçenlerde yine yakın bir dostumu görmek için gittiğim sitede aracının sileceğine bir kartpostal bıraktım. Doğum günümde bana verdiği, üzerinde evlatlarımızın, benim ve kendisinin adının yazılı olduğu… Hani gazetelerde manşet yapıldı ya, o haberdeki kartpostalın aynısı. Ancak biliyorsunuz; o kartpostalda evliyken gayrı ahlaki ilişki yaşadığı, kendisi de evli olan Tolga Duğles ve kızının adı yazılıydı. Meğer aynı günlerde aynı kart postalı evli sevgilisine de onun ve kızının adını yazarak vermiş. Bu kartpostalı aracının sileceğine bırakmamdan hareketle şimdi çocuklarının can güvenliği yok diye mahkemeye başvurmuş.

Üstüne üstlük bunu yaşadığı gayrı ahlaki ilişkiyi sansürleyerek bir kez bile haber yapmayan yazı yazdığı grubu haber yaptırmış. Meğer evine de saldırılmış, kırılmış, dökülmüş. Sözde ev ve aracına yapılan saldırı kamera kayıtlarıyla mevcutmuş ve bunu yapanı biliyormuş. Doğrudur, hem evde hem de sitenin her noktasında kameralar var. Bunu bağlı bulunduğu gruba haber yaptıran ama ne evine ne de arabasına saldırı görüntülerini ortaya çıkarmayan, yayınlatmayan kişi bu ülkenin görebileceği en büyük iftiracıdır. İş yargıda deyip insanları aptal yerine koyamazsınız. Madem hem ev hem de aracınıza saldırı görüntüleri var; laf kalabalığı, anneyim, çocuklarım demez bunu yapanı ifşa edersiniz. Ama amaç başka. Kafa bulandırma, hedef saptırma. Evliyken, evli biriyle ilişki yaşayıp bunun delilleri ile ortaya çıkması üzerine algıyı önce yıllardır husumeti olan kadınlara, ardından arabasında ne zaman yapıldığı belli olmayan çiziklerden yola çıkarak “arabam bıçaklandı” gibi abartılı durumlara getiriyor. Ev ve aracına saldırı kamera görüntülerini vakit kaybetmeden yayınlamayan müfteridir, iftiracıdır ve artık bildiğiniz gibidir. Vesselam…”

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

“Çünkü Çocuklar En Mühim”

Erhan Çelik Gülben Ergen İhanet Instagram Açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500