Erkek Olduğunu 27 Sene Gizlemiş

Türkiye'nin ilk trans oyuncusu olarak bilinen Ayta Sözeri, 2013 senesinde cinsiyet değiştiren genç oyuncu Rüzgar Erkoçlar'ın hiçbir zaman kadın olmadığını açıkladı.

Erkek Olduğunu 27 Sene Gizlemiş
Erkek Olduğunu 27 Sene Gizlemiş Nilay Işık
Bu içerik 17857 kez okundu.

'Ulan İstanbul', 'Kayıp Şehir' ve 'Paramparça' gibi önemli Türk dizilerinde rol alan ve Türkiye'nin ilk trans oyuncusu olma özelliği taşıyan Ayta Sözeri, 2013 senesinde cinsiyet değiştirerek erkek olan genç oyuncu Rüzgar Erkoçlar'ın hiçbir zaman kadın olmadığını ifade ederek herkesi şaşkına çevirdi.

Geçtiğimiz akşam İstiklal Caddesi'nde bulunan Ravouna 1906 Otel'de sahne alan Sözeri, ameliyatla cinsiyet değiştiren Rüzgar Erkoçlar'ın hiçbir zaman kadın olmadığını ve trans erkek olduğunu söyledi.

Erkoçlar'ın, trans bir erkek olarak doğduğunu ve yalnızca belirli süreçlerden geçmesi gerektiğini belirten ünlü şarkıcı, ekonomik olarak özgürlüğünü kazanan genç oyuncunun bazı şeyleri karşısına almayı göze aldığında ameliyat olduğunu ifade etti.

Erkoçlar ile hiç sohbet etme şansının olmadığını açıklayan Sözeri, yakında sürpriz bir projeye imza atabilecekleri müjdesini verdi.

SİNEMA FİLMİNDE OYNAYACAKLAR

Ayta Sözeri'nin bu ifadeleri üzerine araştırılan kaynaklardan elde edilen bilgiler doğrultusunda; Sözer ile Rüzgar Erkoçlar'ın yakın zamanda bir sinema filmi projesi için kamera karşısına geçecekleri haberi alındı.

ayta sözeri ayta sözeri kim ayta sözeri kaç yaşında ayta sözeri rüzgar erkoçlar ayta sözeri nerede sahne alıyor ayta sözeri filmleri ayta sözeri şarkıları rüzgar erkoçlar rüzgar erkoçlar son hali
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500