Erkekler Onun İçin Çıldırıyor

Sahne aldığı mekanda hayranlarıyla buluşan Ece Seçkin, boyunun kısa olduğu yönündeki eleştirilere karşı çarpıcı ifadeler kullandı.

Erkekler Onun İçin Çıldırıyor
Erkekler Onun İçin Çıldırıyor Nilay Işık
Bu içerik 4079 kez okundu.

Sahne aldığı Sortie Restoran'da kendisini dinlemek için gelen hayranlarıyla buluşan popçu Ece Seçkin, boyunun kısa olduğu yönündeki eleştirilere karşılık son derece çarpıcı bir yanıt verdi.

'Zamanım Yok' isimli maxi single çalışmasıyla adından söz ettiren Seçkin, geçtiğimiz akşam Sortie'de sevenleriyle bir araya geldi.

Kısa sürede hatırı sayılır bir hayran kitlesi elde etmeyi başararak adından söz ettiren genç şarkıcı, kendisine yöneltilen eleştirilere cevap verdi.

Boyunun kısa olduğu yorumlarına kulak asmadığını belirten Seçkin, boyunun 1,55 cm olduğunu fakat eleştirileri umursamadığını söyledi.

Sahnede güzel göründüğünün farkında olduğunu belirten şarkıcı, minyon kadınların her zaman daha seksi olduğunu ve erkeklerin kendisi gibi kısa kadınlar için çıldırdığını ifade etti.

sortie ece seçkin sortie ece seçkin adeyyo ece seçkin ece seçkin boyu zamanım yok ece seçkin zamanım yok ece seçkin kimdir ece seçkin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500