Ertuğrul İnlerine Girmeye Karar Veriyor

3 sezondur ekranlarda olan Diriliş Ertuğrul bu akşam 65. bölümüyle herkesi ekranlara kilitleyecek.

Ertuğrul İnlerine Girmeye Karar Veriyor
Ertuğrul İnlerine Girmeye Karar Veriyor Meltem Yuksel
Bu içerik 1594 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

TRT 1 ekranlarının izlenme rekoru kıran Diriliş Ertuğrul 65. bölümüyle seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Yayınlan fragmanında izleyicilerine önemli gelişmelerin sinyallerini verdi. Osmanlı tarihinin doğuşunu ve bu süreç boyunca yaşanılanları konu eden tarihi dizide bu akşamda aksiyon ve merak uyandıran sahneler ön plana çıkıyor.

Konstantinopolis'e kilimleri götürürken öldürülen Alplerinin intikamını almaya yemin eden Ertuğrul, düşmanın inine girmek için planlar hazırlığındadır ve bunun için ilk iş olarak Candar Bey'le olan ilişkilerini sağlamlaştırır. Diğer taraftan Hancı Simon yani Vaftizci Yahya, Ertuğrul'un planını öğrenir ve onun Sultan Alaaddin'in casusu olup olmadığını öğrenmek için tuzak kurmaya başlar. Turgut Alp ise kendine gelmiştir fakat Simon'un onu Ertuğrul'a verip vermeyeceği belirsizdir.

Düşmanlarından kurtulma çabası içinde olan Kayı Obası'nın halkının başına önümüzdeki haftalarda neler gelecek hep birlikte izleyip göreceğiz. Diriliş Ertuğrul her hafta olduğu gibi bu Çarşamba'da saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında.

 

Diriliş Ertuğrul Diriliş Ertuğrul yeni bölüm Diriliş Ertuğrul 65 bölüm Diriliş Ertuğrul 65 bölüm fragmanı Diriliş Ertuğrul izle TRT TRT 1 Diriliş Ertuğrul son bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500