Eser’in Partisinde Hesap Şoku

Eser Yenenler’in Maslak Uniq’teki tek kişilik gösterisini izlemeye giden ünü isimler şovdan sonra yapılan partide hesap şoku yaşadı.

Eser’in Partisinde Hesap Şoku
Eser’in Partisinde Hesap Şoku Meltem Yuksel
Bu içerik 1462 kez okundu.

Eser Yenenler’in, Maslak Uniq’teki tek kişilik gösterisine destek olmak için birçok ünlü isim geçtiğimiz akşam gösteri mekanında bir araya geldi.

Yenerler kendisini yalnız bırakmayan arkadaşlarına “Şovdan sonra kimse ayrılmasın. Burada parti vereceğim, çok eğleneceğiz” dediği ve Esra Eron, Merve Boluğur, Gökhan Özoğuz, Oğuzhan Koç, Yağmur Tanrısevsin, Ekin Mert Daymaz, Emre Belözoğlu, İbrahim Büyükak, Nurdan Beşen gibi birçok kişi katıldığı öğrenildi.

Fakat parti sonrası misafirleri büyük bir sürprizle bekliyordu. Davetli olmalarına rağmen herkese hesap gelince loka uğrayan misafirlerin ilk tepkisi “Herhalde biri şaka yapıyor. Bu Eser’in daveti değil miydi? Parayı biz niye ödüyoruz? Baştan söyleseydi, yine onu kırmaz partiye katılırdık” şeklinde oldu. Olayın şaka değil gerçek olduğunu anlayan davetliler mecburen hesabı ödeyip partiden söylenerek ayrıldılar.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

İpek Açar Yeni Aşka Yelken Açtı

Eser Yenenler Parti Hesap Esra Eron Merve Boluğur Gökhan Özoğuz Oğuzhan Koç Yağmur Tanrısevsin Ekin Mert Daymaz Emre Belözoğlu İbrahim Büyükak Nurdan Beşen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500