Eşi İçin Trafik Canavarı Oldu

Galatasaraylı futbolcu Yasin Öztekin, kameraları görünce panik olan eşinin yüzünden trafik kurallarını çiğnemek zorunda kaldı.

Eşi İçin Trafik Canavarı Oldu
Eşi İçin Trafik Canavarı Oldu Nilay Işık
Bu içerik 2673 kez okundu.

Galatasaray'da forma giyen milli futbolcu Yasin Öztekin, kameraları görünce telaşlanan eşi nedeniyle trafik kurallarını çiğnemek zorunda kaldı.

2010 senesinden beri evli olduğu eşi Mücella Öztekin'le birlikte yemek yemek için gittiği Etiler'de objektiflere yakalanan Öztekin, eşinin telaşı nedeniyle şaşkınlığa uğradı.

Mekan çıkışı gazetecileri karşısında görünce telaşlanan ve ne yapacağını bilemeyen Mücella Öztekin, şaşkınlığını gizleyemedi ve kaosa neden oldu.

Magazincileri yanlış bir şey yazmamaları konusunda uyarma gereği duyan Öztekin, yanındaki kadının eşi olduğunu ve kameralara hiç alışık olmadığını söyledi.

Hızlıca bindikleri aracıyla dönüş yapılması yasak olan bir yolda 'U dönüşü' yaparak trafiği aksatan Öztekin'in bu yanlış hareketi, diğer sürücülerin tepkisine yol açtı.

yasin öztekin dövme yasin öztekin nereli yasin öztekin yasin öztekin trafik kuralı yasin öztekin eşi yasin öztekin karısı yasin öztekin evli mi yasin öztekin çocukları yasin öztekin mücella mücella öztekin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500