"Eşime ve Kızıma Küfür Edildiği İçin Özür Dilemem"

Fenerbahçe’nin yıldız file bekçisi Volkan Demirel düzenlediği basın toplantısında eşine ve kızına küfür edildiği için özür dilemeyeceğini açıkladı.

Meltem Yuksel
Bu içerik 1788 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Fenerbahçe’nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel Topuk Yaylası’nda düzenlediği basın toplantısında milli takımda prim krizi, Gökhan Gönül, Arda Turan ve ailesine karşı yapılan küfür hakkında açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz yıllarda oynanan Kazakistan maçı öncesi sahaya ısınmak için çıktığı sahada taraftarların küfürlerine maruz kalan yıldız file bekçisi kale arkasına döndüğü sırada ıslık seslerinin yükselmesi ve ailesine karşı taraftarlardan küfür gelmesi üzerine sinirlenip maçı terk etmişti. Bugün düzenlen basın toplantısında Demirel bu konuyla ilgili olarakta çarpıcı açıklamalarda bulundu.

ÖZÜR DİLEMEYECEĞİM

"Hiç kimseden özür dilemeyi düşünmüyorum. Eşime, kızıma ve aileme küfür edildiği için o zaman ki gösterdiğim tavrım oydu. Vatan haini ilan edildim, suçlu ben oldum. Fakat bunların hiç biri doğru değil. Emin olsunlar ben onlardan daha çok üzüldüm. Empati yapsınlar. Eğer sahada kalsaydım başka şeyler olabilirdi. Ben kendimi ateşe attım. Volkan Demirel olduğum için bu durumla karşı kaşıya kaldım. Sivri olanlar durum bundan ibaret.  Bana yapılanlar yanlıştı ama Fransa’da yapılanlarda yanlıştı. Sonuç endeksli olarak meydana istenmeyen durumlar çıkabiliyor. Arda Turan’ı arayacaktım. Ozan’dan telefon numarasını istedim. Fakat o dönem arayan soran çok oldu diye aramaktan vazgeçtim. Arda Turan bizi yurtdışında temsil ediyor. Neden onu aşağıya çekmek istiyorlar bunu anlamış değilim.

DOĞUŞTAN FENERBAHÇELİYİM

"Takım arkadaşlarımdan hiç birinin gitmesini istemem. Gidenin arkasından da saygı duyduğum için konuşmam. Burada kalmalarını çok isterim. Gitmelerine çok üzülüyorum. Bir mücadele verdik. Hiç birimiz ölene kadar burada kalmayacağız. Bizler Fenerbahçe’nin ruhunu kabullenmiş insanlarla yolumuza devam edeceğiz. Doğuştan Fenerbahçeliyim. Benim de sözleşmem bitiyor ve Türkiye’de başka bir kulüpte oynamayı düşünmüyorum."

PRİM HAKKINDA KONUŞMAM

Prim hakkında konuşmam doğru olmaz. Benim dönemimde de prim oldu. Bunlar aile içi konular. Kavga, prim gibi konular konuşulmaz. Primle ilgili herhangi bir soru sormadım çünkü beni ilgilendirmez. Ben sadece Milli Takım’ın başarılı olmasını istedim ne yazık ki olmadı. Bir turnuvada böyle bitti.

 

 

volkan demirel volkan demirel basın toplantısı volkan demirel küfür volkan demirel maçı terk etti volkan demirel nereli son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500