Eşine Tahammül Edemediğinden Londra'ya Yerleşiyor

Ünlü yönetmen ve oyuncu Yılmaz Erdoğan'ın, kariyerine yurt dışında devam etme kararı alan eşi Belçim Bilgin, oğlu Rodin'i de alarak Londra'ya yerleşeceğini açıkladı.

Eşine Tahammül Edemediğinden Londra'ya Yerleşiyor
Eşine Tahammül Edemediğinden Londra'ya Yerleşiyor Nilay Işık
Bu içerik 2497 kez okundu.

Yılmaz Erdoğan'la olan çalkantılı evliliğiyle magazin gündeminde adından sıklıkla söz ettiren ünlü oyuncu Belçim Bilgin'in, oğlu Rodin'i de alarak Londra'ya yerleşeceği ve kariyerini orada devam ettireceği öğrenildi.

Fox TV ekranlarında seyircisiyle buluşan 'Kördüğüm' isimli dizideki 'Nazlı' karakterine hayat veren Bilgin, geçtiğimiz günlerde diziden ayrılmak istediğini açıkladı ve buna gerekçe olarak da oğlu Rodin'i alıp Londra'ya yerleşeceğini gösterdi.

Kariyerine yurt dışında devam edeceğini söyleyen ünlü oyuncu, bu durumu eşi Yılmaz Erdoğan'la da konuştuklarını ve karşılıklı olarak bir karara vardıklarını ifade etti.

2 sene önce Marmaris-Köyceğiz'e yerleşen eşi Erdoğan'ın ardından böyle bir karar alan Belçim Bilgin, ikilinin boşanmak yerine farklı ülkelerde yaşayarak yalnızca çocukları Rodin için bir araya gelme kararı aldıkları iddialarını güçlendirdi.

yılmaz erdoğan yılmaz erdoğan eşi yılmaz erdoğan oğlu belçim bilgin belçim bilgin yılmaz erdoğan belçim bilgin londra belçim bilgin kördüğüm kördüğüm belçim bilgin eşi belçim bilgin oğlu belçim bilgin boşanıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500