Eşini Nefes Almadan Hamile Bıraktı

2015 senesinde hem evlilik hem de babalık heyecanlarını yaşayan ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ın ikinci defa baba olacağı öğrenildi.

Eşini Nefes Almadan Hamile Bıraktı
Eşini Nefes Almadan Hamile Bıraktı Nilay Işık
Bu içerik 3231 kez okundu.

2015 senesinde Selin Gökbakar ile dünya evine giren ve Deniz Efe ismini verdiği bir de erkek çocuk sahibi olan ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ın ikinci defa baba olacağı öğrenildi.

23 Mayıs 2015 tarihinde Prag'da gerçekleştirilen bir nikah töreni aracılığıyla Selin Gökbakar'la olan birlikteliğini resmiyete döken Gökbakar'ın, yeniden baba olmaya hazırlandığı ortaya çıktı.

Evliliğin ve hemen ardından baba olmanın getirdiği sorumluluklarla birlikte hem düzenli beslenmeye başlayan hem de neredeyse bütün zamanını ailesiyle geçiren ünlü komedyene babalık tatlı geldi.

''ERDOĞAN'IN ÖNERİSİNE BİR ADIM DAHA YAKLAŞTI''

Eşi Selin Gökbakar'ın 3 aylık hamile olduğu öğrenilen Şahan Gökbakar'ın ikinci defa baba olacağı haberi sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandırdı. Konuya dair yapılan yorumlar arasında en dikkat çekeni ise Gökbakar'ın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 3 çocuk önerisine bir adım daha yaklaştığı oldu.

şahan gökbakar şahan gökbakar eşi selin ortaçlı selin gökbakar şahan gökbakar selin gökbakar şahan gökbakar oğlu şahan gökbakar oğlu deniz efe deniz efe gökbakar selin gökbakar hamile erdoğan 3 çocuk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500