Eşinin Sevgilisini Kendisi Ayarladı

Eski eşi Emre Altuğ'un yeni aşkı Buse Narcı ile ilgili yorum yapmaktan kaçınan Çağla Şikel hakkında eski bir gerçek ortaya çıktı.

Eşinin Sevgilisini Kendisi Ayarladı
Eşinin Sevgilisini Kendisi Ayarladı Nilay Işık
Bu içerik 3222 kez okundu.

Eski eşi ve iki oğlunun babası olan şarkıcı Emre Altuğ'un yeni aşkı Buse Narcı ile ilgili yorum yapmaktan özenle kaçınan Çağla Şikel hakkında eski bir gerçek ortaya çıktı.

2012 senesinde televizyon ekranlarında yayımlanan 'Bugün Ne Giysem' isimli yarışmanın jüri üyelerinden biri olan Şikel'in, programda Narcı'yı ağırladığı öğrenildi.

Yarışma katılan yarışmacılardan biri olan Narcı'ya övgüler yağdıran ünlü mankenin, gözlerini Narcı'dan alamadığı ve ona bakmaya doyamadığı ifadeleri magazin gündeminde büyük yankı uyandırdı. O sıralarda Altuğ ile 6 senelik evli olan Şikel'in, jüri üyesi olduğu programa yarışmacı olarak katılan Narcı'ya yönelik sarf ettiği 'O kadar güzelsin ki, tam bir bebeksin' ifadeleri arşivlerden gün yüzüne çıkarıldı.

2015 senesinde boşandığı eski eşi Emre Altuğ'un, kendisinden tam tamına 24 yaş küçük olan Narcı ile aşk yaşadığı iddiaları hakkında konuşmamayı tercih eden ünlü manken, bunun kendisini ilgilendirmediğini belirterek mutluluklar dilemişti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Survivor'a Veda Eden İsim Belli Oldu
 
Çağla Şikel Çağla Şikel Buse Narcı Çağla Şikel Eski Eşi Çağla Şikel Eski Kocası Çağla Şikel Emre Altuğ Buse Narcı Emre Altuğ Buse Narcı Emre Altuğ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500