Eski Aşıkların Tatlı Atışması

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın başrol oyuncularından ve eski aşıklar Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca sosyal medya hesapları üzerinden cilveleşti.

Eski Aşıkların Tatlı Atışması
Eski Aşıkların Tatlı Atışması Meltem Yuksel
Bu içerik 19745 kez okundu.

Salı akşamlarının reyting rekortmeni dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın eski aşıkları ve başrol oyuncuları Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca sosyal medya hesapları üzerinden cilveleşti.

Dizi setinde başlayan aşklarıyla bir dönem magazin gündemine bomba gibi düşen ikili takipçilerinin önünde tatlı bir atışma içine girdiler. Ayrılık sonrasında da dizideki rollerine devam eden ve dost kalmayı başaran sanatçılardan Kaynarca, geçtiğimiz haftalarda Instagram hesabı üzerinden paylaşımda bulunup, “Tbt mbt değil geçen hafta. Tbt nedir ya ayrıca? Eskilerden, anılardan, tarih vs gibi tanımların suyu mu çıktı? TE BE TE ! Bak bak ne havalı...!!!! “ notunu yazmıştı.

Geçen sezon dizide rol olan çocuk oyuncu ile birlikte fotoğrafı paylaşan Deniz Çakır ise, “Kuzulu tbt” notunu yazdı. Bunun üzerine Oktay Kaynarca, “TE BE TE dill… Geçen yıl geçen…” yorumunu yaptı.  Güzel oyuncudan ise cevap gecikmedi ve "diil" diye bi kelime de yok türkçemizde... biraz "itina".. İfadelerini kullandı.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Bodrum'a Yerleşme Sebebi Mirasmış

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Deniz Çakır Oktay Kaynarca ATV Sosyal Medya Instagram Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500