Eski Aşklarını Üzecek!

Çağatay Ulusoy; ‘’Hiçbir ilişkim ciddi değildi.’’

Eski Aşklarını Üzecek!
Eski Aşklarını Üzecek! Derya Kaya
Bu içerik 2893 kez okundu.

 

‘’Delibal’’ filminin Azarbaycan galası için, başrol paylaştığı oyuncu arkadaşı Leyla Lydia Tuğutlu ile Bakü’ye giden Çağatay Ulusoy,Azeri'lerden yoğun ilgi gördü. Verdiği röportajda eski aşklarını kızdıracak açıklamalarda bulundu.

Kardeş ülke Azarbaycan basınına yaptığı açıklamalarda, bir zamanlar aşk yaşadığı Özge Ertöz, Gizem Karaca ve Serenay Sarıkaya’yı kızdıracak ifadeler kullandı. Bu güne kadar yaşadığı ilişkilerin kendi tabiri ile ‘’tam bir ilişki’’olarak nitelendirilemeyeceğini, gerçek bir aşkı hiç tatmadığını, midesinde kelebeklerin hiç uçuştuğunu hissetmediğini, bu tür sevgilerin ancak filmlerde olduğuna inandığını, gerçek hayatta yaşanmasının çok mümkün olmadığını söyleyedi.

Günlük yaşantısında çok duygusal bir yapıya sahip olduğunu ancak bunu dışa vurup, insanlara yansıtamadığını, çoğu zaman bu durumun hayatında sıkıntılara sebebiyet verdiğini dile getirenson günlerin popüler ismi Çağatay Ulusoy sözlerine şunları da ekledi;

Hayatı boyunca evlenmeyi düşünmediğini, yaşadığı ilişkilerde bunu aklına getirebilecek kimsenin olmadığını, şu dönem birisinin evliliği aklına getirecek olması durumunda da evlilik için erken olduğunu ifade etti.

Yaptığı açıklamalara ile bir dönem isminin birlikte anıldığı, Özge Ertöz, Gizem Karaca ve Serenay Sarıkaya gibi isimlerin nasıl tepki vereceği merak konusu olan Çağatay Ulusoy’un, hayran kitlesinin çoğunluğunu oluşturan kadınların da bu açıklamalardan sonra yakışıklı oyuncuya yaklaşımlarında bir değişiklik olup olmayacağını hep birlikte göreceğiz.

çağatay ulusoy delibal gizem karaca Serenay sarıkaya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500