Eski Dost Düşman mı Oluyor?

ATV'nin ilgiyle izlenen dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Hızır en büyük darbeyi hiç beklemediği yerden almıştır. Zeynep'in ölümünün arkasından Nevzat'ın çıkması Hem Çakırbeyli ailesinin hem de Ünal Kaplan'ın masasının akıbeti açısından büyük önem taşır.

Eski Dost Düşman mı Oluyor?
Eski Dost Düşman mı Oluyor? Meltem Yuksel
Bu içerik 4423 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

ATV'nin ilgiyle izlenen dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Hızır en büyük darbeyi hiç beklemediği yerden almıştır.  Zeynep'in ölümünün arkasından Nevzat'ın çıkması Hem Çakırbeyli ailesinin hem de Ünal Kaplan'ın masasının akıbeti açısından büyük önem taşır

Yüzleştiği gerçekle yıkım yaşayan Hızır'ın kişisel bir zafiyet göstermesi halinde ortalık toz dumana dönecektir. Bu yüzden ​Ekrem başta olmak üzere tüm masa üyeleri kendilerini kurtarmak için ​harekete geçerler.

Masanın Hızır'dan gizli yaptığı planlardan nasibini alan ilk kişi Mürsel olacaktır. Kurduğu oyun içinde köşeye sıkışan Nevzat'ın ise başına geleceklerden nasıl kurtulacağı merak konusudur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85. bölümüyle bu akşam 20.00'de ATV ekranlarında olacak.

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Rihanna’da Kimmiş Canım!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV Edho Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85. Bölüm İzle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ömer     0000-00-00 way be