Eski Eş Nikah Masasına Oturdu

Bir dönem Mehmet Ali Erbil'le nikâh masasına oturan ve 1,5 yıl sonra boşanan Sedef Altıntaş’ın geçtiğimiz aylarda ikinci kez nikah masasına oturduğu ortaya çıktı.

Eski Eş Nikah Masasına Oturdu
Eski Eş Nikah Masasına Oturdu Meltem Yuksel
Bu içerik 1609 kez okundu.

Bir dönem Mehmet Ali Erbil'le birlikteliği olay olan ve sonra nikâh masasına oturan Sedef Altuntaş, şovmen ile 1.5 yıl evli kaldıktan sonra boşanmıştı. Yıllardır ortalarda gözükmeyen Altuntaş, geçen aylarda ikinci kez nikah masasına oturdu.

Sessiz sedasız evlenen Altuntaş'ın 10 haftalık hamile olduğu iddia edildi. Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü mezunu olan Sedef Altuntaş, Mehmet Ali Erbil ile yaptığı evlilik sayesinde tanındı.

2000'li yıllarda Nefise Karatay ile evliliğin eşiğinden dönen Mehmet Ali Erbil, kısa süre sonra genç isimle aşk yaşamaya başladı. İkili, 3 haftalık flörtün ardından 28 Ağustos 2001'de nikâh masasına oturdu. Rüya gibi bir düğünle evlenen Erbil çiftinin mutluluğu 1,5 yıl sürdü. Eşinin kendisini aldattığını öğrenen Sedef Altuntaş, boşanma kararı aldı ve evlilik tek celsede bitti.

Sedef Altuntaş yaşadığı zorlukları ve evliliğinin bitmesine neden olan sebepleri verdiği bir röportajda; "Boşanmamızın en önemli sebebi Mehmet Ali'nin Tuğba Coşkun adlı kadınla ilişkisi. Hiçbir kadın, hele benim gibi söylenti çıkmasın diye evden bile çıkmayan bir kadın, aldatılmayı kabul etmez. Aksi halde boşanmak için bu kadar diretmezdim, onu çok sevdiğim için 21 yaşımdan beri bir sürü sıkıntıya katlandım" sözleriyle anlatmıştı.

Mehmet Ali Erbil, boşanırken 200 bin TL tazminat ödedi, bir de eski eşinin yıllık 11 bin dolar olan eğitim masraflarını üstlendi. İkili bir daha hiç bir araya gelmedi. Erbil, 2004'ten beri görüşmediği Sedef Altuntaş'ı ve aralarındaki ilişkiyi verdiği bir röportajda anlatmıştı:

"Bütün eşlerim arasında Sedef en farklı olandı. Bazı şeyleri unutmadı. Belki çok sevdiği, belki çok genç olduğu için... Bazı şeylerin izleri onda çok ağır oldu. O yüzden onunla görüşemedik. Bu evlilik için hata diyemem. O bir aşk evliliğiydi. Birden birbirimize aşık olduk ve evlendik. O benim için çok özeldir. Çok gençti. Birçok şeyi benimle birlikte yaşayıp gördü."

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Olaylı Gece Hakkında Açıklama

 

 

 

Mehmet Ali Erbil Sedef Altıntaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500