Eski Eşe Bebekli Gönderme

3.5 aylık hamile olan Tülin Şahin, sosyal medya üzerinden eski evliliği hakkında gelen eleştirilere çok sinirlendi.

Eski Eşe Bebekli Gönderme
Eski Eşe Bebekli Gönderme Meltem Yuksel
Bu içerik 950 kez okundu.

12 yıllık eşi Mehmet Özer'den boşandıktan sonra Pedro de Noronha ile dünya evine giren manken Tülin Şahin, hamile olduğu haberlerini sosyal medya hesabından doğruladı.

Evliliklerini tek celsede sonlandıran ikilinin aralarının bebek yüzünden bozulduğu iddia edilmişti. 3.5 aylık hamile olan manken, sosyal medya üzerinden eski evliliği hakkında gelen eleştirilere çok sinirlendi.

Şahin bir takipçisinin "Kadına iftira atmak ne kolay. İki yıl önceki boşanma döneminde 'vücudu bozulur, kariyeri aksar diye bebek istemiyor' şeklinde haberler yapıldı. Al işte kadın, doğru adamı bulunca oluyor demek ki." yorumunu beğenip dikkat çeken bir cevap verdi.

Mesajlarını çok beğendiği takipçisine şu cevabı veren Tülin Şahin; ''Çok doğru! Doğru ve mantıklı bir pencereden bakarak yorumladığınız için çok teşekkür ederim. Doğruyu bilmeden, anlamadan yorum yapanlar! Çok yakında onlara bir cevabım olacak. Şu ana kadar bir kez bile gerçeği söylemedim, konuşmadım diye kendilerinden çok emin yorum yapıyorlar maalesef'' ifadelerini kullandı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Tatil Sezonunu Marmaris’te Açıldı

 

 

 

Tülin Şahin Bebek Memet Özer Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500