Eski Eşinin Evinden Çıkmıyor

Eşi Erhan Çelik ile olan evliliğini sonlandırdıktan sonra eski eşi Mustafa Erdoğan'la yakınlaşmaya başlayan Gülben Ergen, eski eşinin evine gitti.

Eski Eşinin Evinden Çıkmıyor
Eski Eşinin Evinden Çıkmıyor Nilay Işık
Bu içerik 2130 kez okundu.

Eşi Erhan Çelik ile olan iki senelik evliliğini sonlandırdıktan sonra eski eşi Mustafa Erdoğan'la yakınlaşmaya başlayan Gülben Ergen, Erdoğan'ın evine gitti.

Boşandıktan sonra Ergen'e birlikte yaşama teklifinde bulunduğu ve çocuklarının iyiliği için evlenmemelerine rağmen aynı evde yaşayabilecekleri önerisini sunduğu iddia edilen Erdoğan, 8 senelik eski eşini evinde misafir etti.

Kayınvalidesi ve kayınpederinin de olduğu bir aile fotoğraflarını Instagram hesabı üzeriden takipçilerinin beğenisine sunan Ergen, aile bütünlüklerinin çocukları uğruna hiçbir zaman bozulmadığını ve bozulmayacağını açıkladı.

Anne ve babaların çocukları için sahip oldukları sorumlulukları her zaman sırtladıklarını ve sırtlamaya devam edeceklerini belirten ünlü şarkıcı, kendi özel hayatlarında ne yaşarlarsa yaşasınlar önceliklerinin hep evlatları olduğunu ifade etti. Yeni söylentilere ve olmayanı varmış gibi yapmalara gerek olmadığını vurgulayan Ergen, 'baba evi' hashtag'iyle bir hayli dikkat çekti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Boşanmayıp Çocuk Yapacaklar
 
gülben ergen gülben ergen evlendi gülben ergen düğün gülben ergen eşi gülben ergen kocası gülben ergen eski eşi gülben ergen eski kocası mustafa erdoğan gülben ergen mustafa erdoğan erhan çelik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500