Eski Eşle Görüşme Uzmanı Hülya Avşar

6 sene evli kaldığı Haluk Bilginer'le olan birlikteliğini 2012 senesinde sonlandıran Aşkın Nur Yengi, eski eşiyle hala nasıl görüşebildiği sorusunun Hülya Avşar'a da sorulmasını isteyerek herkesi şaşırttı.

Eski Eşle Görüşme Uzmanı Hülya Avşar
Bu içerik 1711 kez okundu.

2012 senesinde ayrıldığı eski eşi Haluk Bilginer'le hala nasıl görüşebildiği sorusunun aynısının Hülya Avşar'a sorulmasını talep eden ünlü şarkıcı Aşkın Nur Yengi, bu ifadeleriyle herkesi şaşırtmayı başardı.

6 sene evli kaldığı eski eşi Haluk Bilginer'le geçtiğimiz hafta Bodrum'da görüntülenen Yengi, önceki gün de Nişantaşı'nda objektiflere yakalandı.

Haluk Bilginer ve kızıyla birlikte çıktığı tatile dair kendisine yöneltilen soruları cevaplamaktan kaçındığı görülen ünlü şarkıcı, tatilin çok iyi hatta harika olduğunu söylemekle yetindi.

Eski eşiyle görüşmeyi nasıl başarabildiği sorusu karşısında tepki gösteren Aşkın Nur Yengi, 'Bence bunu Hülya Avşar'a sorun. Bakın; o da eski eşiyle bir araya gelmeyi başarıyor. Her şey insan olmaktan geçiyor' ifadeleriyle herkesi şaşırttı.

Haber: Nilay Işık
aşkın nur yengi aşkın nur yengi eski eşi aşkın nur yengi haluk bilginer haluk bilginer haluk bilginer eski eşi hülya avşar hülya avşar kaya çilingiroğlu aşkın nur yengi hülya avşar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500