Eski Sevgiliyle Aynı Dizide!

Seneler önce birlikte olduğu eski sevgilisinin başrolünde oynadığı diziden teklif alan Hande Ataizi, aldığı teklifi hiç düşünmeden reddetti.

Eski Sevgiliyle Aynı Dizide!
Eski Sevgiliyle Aynı Dizide! Nilay Işık
Bu içerik 1686 kez okundu.

Seneler önce birlikte olduğu Fikret Kuşkan'ın başrolünde oynadığı 'Kırlangıç Fırtınası' dizisinden teklif alan Hande Ataizi, aldığı teklifi hiç düşünmeden reddetti.

Bir senedir televizyon ekranlarından uzak kalmayı tercih eden ve geri dönmek için iyi bir proje arayışında olan Ataizi, kendisine gelen dizi teklifini geri çevirdi.

5 senedir evli ve bir çocuk annesi ünlü oyuncu, 90'lı yıllarda 4 sene boyunca büyük bir aşk yaşadığı Kuşkan'ın rol aldığı dizide oynamak istemedi. Aradan seneler geçtiğini ve Ataizi'yle oynamasının hiç sorun olmadığını ifade eden Kuşkan'a karşı Ataizi, böyle bir şeyin mümkün olmadığını belirterek kendisine gelen teklifi düşünmeden reddetti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

12 Günlük Bebek Servet Sahibi Oldu
 
Hande Ataizi Hande Ataizi Nerede Hande Ataizi Tokat Hande Ataizi Eski Sevgilisi Hande Ataizi Eşi Hande Ataizi Kocası Hande Ataizi Oğlu Hande Ataizi Fikret Kuşkan Fikret Kuşkan Kırlangıç Fırtınası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500