Eşkıya Geri Çekildi

ATV ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın başrol oyuncusu Oktay Kaynarca ve dizinin yönetmeni Onur Tan Altın Kelebek Ödülünden çekildiği açıkladı.

Eşkıya Geri Çekildi
Eşkıya Geri Çekildi Meltem Yuksel
Bu içerik 59736 kez okundu.

Her bölümü büyük bir heyecanla izlenen ekranların fenomen dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' isimli dizinin başrol oyuncularından Oktay Kaynarca ve dizinin yönetmeni Onur Tan Altın Kelebek Ödülünden çekildiğini sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

'Hızır Çakırbeyli' karakterine hayat veren Kaynarca Instagram hesabı üzerinden dizideki arkadaşlarıyla birlikte çekildiği bir fotoğrafı paylaşarak;

“Altın Kelebek ödül töreni en iyi oyuncu kategorisinde aday gösterilmemi uygun gören herkese teşekkür ederim ancak, bu kategoride yarışmada olmak istemediğimin bilinmesini rica ediyorum. Diğer aday arkadaşlarıma başarılar dilerim. Sevgilerimle” notunu yazdı.

Birçok diziye imzasını atan başarılı yönetmen Onur Tan, Kaynarca’yla birlikte çekildiği fotoğrafı paylaşarak;

“İnsanın gurur duyabileceği bir şey varsa o da işlerine karşılık resmi bir ödül vermeyi ya da almayı kimsenin aklına getirmediği bir biçimde çalışmış olmasıdır. Oktay Bey gibi ben de ekibimizde yer alan gerek oyuncularımız gerekse de teknik ekibimizin üzerimde bulunan maddi ve manevi katkıları sayesinde aday gösterildiğim altın kelebek ödül adaylığından çekilmek istediğimi belirtirken, bu ödül adaylığına layık gören herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini yazarak adaylıktan çekildiğini açıkladı.

 

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz eşkıya dünyaya hükümdar olmaz izle oktay kaynarca onur tan altın kelebek altın kelebek ödül töreni
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500