Eşkıya'da Bu Cenaze Kimin?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 46. bölüm fragmanında gösterilen ve sosyal medyada tartışma konusu olan cenaze törenin bu akşam kime ait olduğu ortaya çıkacak.

Eşkıya'da Bu Cenaze Kimin?
Eşkıya'da Bu Cenaze Kimin? Meltem Yuksel
Bu içerik 15344 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' her akşam olduğu gibi bu akşamda izleyicilerini ekran başına kilitleyecek. Fragmanda gösterilen cenaze töreninin gizemi bu akşam çözülüyor.

Meryem Çakırbeyli’nin Gülmezler çetesinin lideri Enver’le hastanede karşı karşıya gelmesi yüzünden cenaze töreninin Meryem için yapıldığı düşünüldü. Fanatik Eşkıya izleyicileri bayanlar için düzenlenen cenaze törenlerinde kullanılan tülbenttin olmadığını hemen fark etti. 45. bölümde vurulan ve ölen Feridun babanın cenaze töreni olacağı akıllar geldi.

Bugün yayınlanacak olan bölümde bütün gözler Hızır Çakırbeyli ve Gülmezler çetesinde olacak. Özkan’la buluşan Enver aralarında yaptıkları gizli anlaşmayla Özkan’ın üzerindeki şüpheleri azaltmayı başararak olayları farklı bir boyuta taşımışlardı.

Fakat çetenin kardeşlerinden birini öldüren Hızır’a nasıl bir karşılık gelecek? Enver’le karşılaşan Meryem Çakırbeyli’ye ne oldu? Merak ettiğiniz her şey ve daha fazlası bu akşam 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da. Sakın kaçırmayın.

 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46 bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragman izle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500