Eşkıya’da Şok Kayıp

Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' yeni bölümde beklenmedik kayıplar yaşanacak.

Eşkıya’da Şok Kayıp
Eşkıya’da Şok Kayıp Meltem Yuksel
Bu içerik 8718 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' yeni bölümde beklenmedik kayıplar yaşanacak.

Ekrem'in maşası olarak ölüm saçan Kudret, yaptığı ilk eylemle, Tipi'nin canından can almıştır. Dayısının ölümüne neden olan herkesten intikamını alana kadar da durmaya niyeti yoktur.

Ekrem'den sonra CIA'nın kontrolünde icraatlarına devam edecek olan Kudret'i durdurmak için harekete geçen Şahin Ağa ise yaptığı planla oğlu Reha'yı ölüm sırasında başa taşıdığını tahmin bile edemez.

Üst üste yaşanan ölümlerin ardındaki gizli isim olarak bilinen Ünal'ın, taraf seçmekten başka şansı kalmamıştır. Kendi hayatını devam ettirebilmek için Hızır'ın hayatına son vermesinin şart olduğunun artık o da farkındadır.

Her yaşanan kayıpla bir kere daha darmadağın olan Çakırbeyliler, ne pahasına olursa olsun sevdiklerine yaşatılan acıların hesabını sormaya karalıdırlar.

Bunun için çok ince bir oyun kurmakla uğraşırlarken, artık kaybedecek bir şeyi kalmayan Şahin Ağa'nın herkesten habersiz bir plan yapıp, kendini tehlikeye atabileceği akıllarına gelmez.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yine Aleyna Yine Photoshop

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 103. Bölüm İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fragman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fragman İzle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500