Eşkıya'nın Yeni Bölümü Nefes Kesecek

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezona bomba bir giriş yapacağını, bu akşam yayınlanacak olan bölümün fragmanıyla gösterdi.

Eşkıya'nın Yeni Bölümü Nefes Kesecek
Eşkıya'nın Yeni Bölümü Nefes Kesecek Ecem Şenol
Bu içerik 4060 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikâyesinin anlatıldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin merakla beklenen 3. Sezonun ilk bölümü olan 72. Bölüm fragmanı büyük heyecan uyandırdı.

Bu akşam yayınlanacak olan dizinin fragmanında Hızır ve Meryem’in huzurlu günlerinin ortasında bir silah sesi bomba gibi düşüyor. Dizide kimin vurulduğu merak uyandırırken, masada konuşulan ev istihbaratın içindeki kendine yakın güçleri maşa olarak kullanan CIA’in, büyük kıyım için hazırlandığı bilgisi de dikkat çekiyor.

Bu akşam ekrana gelecek bölümüyle uzun bir hasreti dindirecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın fragmanında silahın hedefinde Hızır Reis’in olması ise vurulacak kişinin o olduğunu düşündürterek, televizyon seyircisini bu akşam tam anlamıyla televizyona kilitleyecek.

Dizinin hayran kitlesinin nefesini tutarak izleyeceği bir bölümle sezona bomba gibi bir giriş yapacağı düşünülen dizinin fragmanı da sezonun ne kadar hareketli geçeceğine dair sinyalleri verdi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

''Bunca Yıllık Dönmeyim Tuğçe Kadar...''

 

 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72. Bölüm Fragman Yeni Sezon 3. Sezon Bölüm Heyecan Hızır Çakırbeyli Hızır Reis Meryem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500