Eşkıya’nın Yeni Kadını

Ekranların fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a Meryem Uzerli’nin dahil olacağı kesinleşti.

Eşkıya’nın Yeni Kadını
Eşkıya’nın Yeni Kadını Meltem Yuksel
Bu içerik 24001 kez okundu.

Çok büyük fanatik hayranlara sahip olan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' isimli diziye Meryem Uzerli’nin de dahil olacağı kesinleşti. Genç oyuncu dört ay sonra dizide oynamaya başlayacak.

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni tanıtım çekimlerinde yer almayan oyuncu senaryo gereği Hızırçakırbeyli’nin hayatındaki yeni kadın olacak. Yine yurt dışından gelen bir karaktere hayat verecek olan Uzerli’nin oyuncu koçuyla rolüne hazırlandığı ve çekimleri başlayan dizinin setini sık sık ziyaret edeceği öğrenildi.

Eşkıya fanatikleri ise bu durumdan oldukça şikayetçi. Sosyal medyada tepkilerini dile getirip bozuk olan Türkçesiyle diziye hiçbir şey katmayıp tam tersine reyting oranlarında düşüş olacağı kanaatinde.

oktay kaynarca meryem uzerli eşkıya dünyaya hükümdar olmaz aşk deniz çakır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ferhat     0000-00-00 Yaa kardeşim bu Hızır çakır beyli meryemi ölene kadar aldatacak belli oldu
Tanju cakir     0000-00-00 Ben filim tutkunlarındanım biz Oktay kaynarcalıyı çakır olarak çakırbeyli olarak bildik şimdi yedi kocalı ürmüsün tersi yedi karılı çakırbeyli yakışmıyor bence filimde aşk olur ama bunu örnek alan milyonda erkekvar ken 3çü kadınla olmak ATAR lı bi karadeniz uşağına yakışmaz benim düşüncem hayırlı olsun