Esra Erol Kimi Kandırıyor?

RTÜK’ün evlilik programlarına ilişkin yaptığı açıklamaların ardından birer birer yayın hayatını sonlandıran evlendirme programlarının sunucuları yeni program formatlarını ‘adli olayları çözmek’ şeklinde değiştirirken Esra Erol, eski içeriğinde değişikliğe gitmeden farklı bir program formatı yapacağı bildiriminde bulunarak uyanıklığa imza attı.

Esra Erol Kimi Kandırıyor?
Esra Erol Kimi Kandırıyor? Tuğçe Tekin
Bu içerik 1704 kez okundu.

RTÜK’ün evlilik programlarına ilişkin yaptığı açıklamaların ardından birer birer yayın hayatını sonlandiran evlendirme programlarının sunucuları yeni program formatlarını ‘adli olayları çözmek’ şeklinde değiştirirken Esra Erol, eski içeriğinde değişikliğe gitmeden farklı bir program formatı yapacağı bildiriminde bulunarak uyanıklığa imza attı.

Esra Erol, geçtiğimiz yıl programına evlendirdiği Caner-Berke çiftini barıştırmak için kolları sıvadı. Esra Erol’un bu davranışı, yasağı deldiğini söyleyen rakip kanallarda da rahatsızlık yarattı.

Kanal yöneticileri, Esra Erol ve ATV’yi RTÜK’e şikayet etti.

Esra Erol, paravan dışında her şeyiyle evlendirme programına benzeyen ve aynı tarz konuların işlendiği programı RTÜK'e haber programı şeklinde bildirmiş. Program RTÜK’ün ilk 100 sıralamasında ‘haber’ şeklinde görülüyor.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sonunda Bekleneni Yaptı


 

Esra Erol RTÜK İzdivaç Magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500