Esra Erol Üçüncü Defa Hamile mi?

Esra Erol'un eşi Ali Özbir, eşinin doğum gününü sosyal medyada kutlarken, Esra Erol'un üçüncü kez hamile olduğunu açıkladı.

Esra Erol Üçüncü Defa Hamile mi?
Esra Erol Üçüncü Defa Hamile mi? Ecem Şenol
Bu içerik 3263 kez okundu.

Evlilik programlarının akıbeti henüz belirsizliğini korurken, izdivaç programlarının ünlü sunucusu Esra Erol'un hayatının her zamanki gibi devam ettiği görüldü. İçinde bulunduğumuz gün yaşına giren Esra Eol'un ilk kutlaması eşi Ali Özbir'den geldi.

geçtiğimiz günlerde evlilik yolunda ilerleyen kız kardeşi Eda Erol'u ve Alişan'ın ailesini evinde ağırlayan Esra Erol mutlu bir aile tablosu çizerken, ailelerine yeni birinin daha dahil olacağı söylentisi basına bomba gibi düştü.

Eşinin doğum gününü sosyal medya hesabından kutlayan Ali Özbir, Esra Erol için, 2 çocuğunun annesi ve güzel eşi betimlemelerinin ardından, doğum gününü kutlayarak, nice birlikte yıllar geçirmeyi umduğunu ifade etti. Buraya kadar normal bir kutlama gibi görülen paylaşımda Özbir'in son göndermesi ise oldukça dikkat çekti.

3. çocuğu artık açıklaması gerektiğini Esra Erol'a söyleyen Ali Özbir, eğer Erol açıklamazsa kendisinin bunu yapacağını ima ederek, Esra Erol'un 3. çocuğuna hamile olduğunu duyurdu.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

İbrahim Erkal Yarın Defnediliyor

Esra Erol Ali Özbir Sosyal Medya paylaşım Hamilelik Üçüncü Çocuk Açıklama Instagram Kutlama Sürpriz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500