Esra Erol'a Babasından Mektup

Sunduğu televizyon programında babası Seyfi Erol'dan mektup alarak gözyaşlarına boğulan ünlü sunucu Esra Erol, babasının çok değiştiğini ve artık e-mail gönderdiğini açıkladı.

Esra Erol'a Babasından Mektup
Esra Erol'a Babasından Mektup Nilay Işık
Bu içerik 239406 kez okundu.

Sunduğu izdivaç programının canlı yayınında babası Seyfi Erol'dan mektup alarak gözyaşlarına boğulan ünlü sunucu Esra Erol, babasının teknolojiye ayak uydurduğunu ve artık e-mail gönderdiğini açıkladı.

Başkomiser olan babası Seyfi Erol'la arasının iyi olduğunu her zaman belirtmekten kaçınmayan Erol, babasıyla ilgili bir paylaşımda bulundu.

Babasının kendisine attığı 'Kızım Esra' başlıklı mailin ekran görüntüsünü alarak Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşan ünlü sunucu, babasının önceden mektup yazdığını şimdiyse e-mail attığını açıkladı.

Çağı yakalamak konusunda babasının üstüne kimseyi tanımadığını belirten Erol, yeni sezon öncesi eleştirilerin ve yorumlarını kendisiyle paylaşmak için en ince yolları seçen değişik bir adam olarak nitelendirdiği babasına övgüler yağdırdı.

'Sevdiklerinize yazın duygularınızı' tavsiyesinde bulunan Esra Erol, 'babamdanmektupvar' hashtag'ini de gönderisine eklemeyi ihmal etmedi.

esra erol esra erol babası esra erol babasın mektup esra erol instagram esra erol eşi esra erol kocası esra erol çocukları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
gulbahar turan     2016-08-24 Bebek dedeye ne kadar cok benziyor masallah
Ayşegül ağca     0000-00-00 Şimdi anladım idris ali niye mavi gözlü
Fatma soylu     2016-08-24 Esra seni kacirmadan izliyorum evlilik porgrami ama ben seni seviyorum dobra olmani aylekavramina onem vermen inanki durus insanlar cok seviliyor esinin aylesi yokmu