Esra Erol’da İhanet Şoku

Esra Erol’da programının orkestra şefi olan Emrah Albayrak ile programının stüdyo şefi ve aynı zamanda Seda Sayan’ın yeğeni Eda Gök'ün evliliği ihanet sebebiyle bitti.

Esra Erol’da İhanet Şoku
Esra Erol’da İhanet Şoku Meltem Yuksel
Bu içerik 1021 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

10 senedir Esra Erol’da programının orkestra şefi görevini yürüten Emrah Albayrak’ın programın eski solistlerinden ve yakın arkadaşları olan Burcu Senem Ünsal ile bir süredir ilişkisi olduğu ortaya çıktı.

Gözyaşları içinde yayına çıkan Esra Erol, Albayrak’ın bu çirkin ihanetine “Bunun bizim ailemizde yaşanıyor olması, hepimiz için şok etkisi oluşturdu. Sana ne diyebilirim ki Emrah, yazıklar olsun” diyerek sitem etti.

7 yıl önce Esra Erol’un programında tanışan Arya adında bir kız çocukları da olan çift tek celsede boşandı. Eda Gök, evli ve iki çocuk sahibi olan Burcu Senem Ünsal için "Aynı masada yemek yedik, evime girip çıkan, iş arkadaşımız ve güvendiğim biriydi" diyerek zina davası açtığını ve tek celsede boşandığını söyledi.

Eda Gök Albayrak, kendisini en yakın arkadaşı, evli ve iki çocuk annesi Burcu Sinem Ünsal ise bir dönem Emrah Albayrak'ın şefliğini üstlendiği programda şarkı söylüyordu.

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yaşasın Metro!

Esra Erol Esra Erol'da İhanet Eda Gök Emrah Albayrak Seda Sayan Burcu Sinem Ünsal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500