Esra Erol'un Büyük Sırrı Ne?

Ekranların en çok seyredilen izdivaç programının sunucusu olan Esra Erol, sır gibi sakladığı yeni projesi için ilk adımı attı.

Esra Erol'un Büyük Sırrı Ne?
Esra Erol'un Büyük Sırrı Ne? Nilay Işık
Bu içerik 1671 kez okundu.

Türkiye'de 'izdivaç' denildiğinde akla gelen ilk isim olan ve sunuculuğunu üstlendiği programı ile reyting rekorları kıran Esra Erol, sır gibi sakladığı yeni projesi için ilk adımı attı.

Arkadaşları Fecir Alptekin ve Yağmur Gönültaş ile bir araya gelerek fotoğraf çektiren Erol, bu güzel kareyi sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin beğenisine sundu. Hayalini kurduğu proje için çok önemli bir gün olduğunu belirten ünlü sunucu, bu ifadesiyle akıllarda soru işaretlerinin oluşmasına neden oldu.

Kötülerin iyilerden daha çabuk organize olmalarının sıkıntı olduğunu ifade eden Erol, durmamak ve bir an önce organize olabilmek amacıyla motive edici cümleler sarf etti. Paylaşımını yorumlara kapatan usta sunucu, başka herhangi bir açıklama yapmayarak herkeste merak uyandırdı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR- MUTLAKA OKUYUNUZ

Makyaj Malzemelerine Veda Edin
 
Esra Erol Esra Erol Eşi Esra Erol Kocası Esra Erol İzdivaç Fecir Alptekin Yağmur Gönültaş Esra Erol Ali Özbir Ali Özbir Esra Erol Çocukları Esra Erol Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500