Esra ve Suzi Karşı Karşıya

Salı akşamlarının reyting rekortmeni 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisi yeni bölümü için heyecan dorukta.

Esra ve Suzi Karşı Karşıya
Esra ve Suzi Karşı Karşıya Meltem Yuksel
Bu içerik 4996 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

ATV ekranlarının büyük bir beğeniyle izlenen dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ yeni bölümleriyle aksiyon içerikli konusu ve sahneleri ile ilgi çekmeye devam ediyor.

Serkan'ın eline esir düşen İlyas, Tipi ve Şahin Ağa tanık olmaya ikna olmadıkları için çeşitli işkencelere maruz kalırlar.

En acımasız işkence ise sevdikleri üzerinden gördükleri psikolojik işkencedir. Herkes en zayıf noktasından vurulur fakat ağızlarından tek bir kelime dahi çıkmaz. Başına gelecek olanlardan habersiz ortalığı karıştıran Serkan'ın keyfi şimdilik yerindedir.

İçeride tutulanlar sevdiklerine karşı düşman edilmeye çalışırken, dışarıda onları kurtarmak için büyük bir çalışma vardır. Elinde olanlarla yetinmeyen Serkan, operasyon hazırlığı içinde olan Hızır ve çevresindekilere de zarar vermeye çabası içine girer. İşkenceler sırasında çekilip gönderilen bir görüntü bardağı taşıran son damla olmuştur.  Hem devleti hem de sevdikleri için her türlü çabayı gösteren Davut ise Rüstem'in asıl hedefidir.

Yaşanan tüm felaketlerin sebebi olan Rüstem, gizli tanıklığı kabul etmeyen Esra'nın evine Suzi'yi göndererek onu ölümle yüz yüze getirir. İlyas'ın yaşaması için her şeye razı olan Suzi'nin bir seçim yapması gerekir.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Anneler Günü'nde Sibel Can Rüzgarı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 69. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 69. Bölüm Fragmanı ATV Oktay Kaynarca Deniz Çakır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500