“Estetiksiz Halimle de Dereceye Girerdim”

Miss Turkey 2018 yarışmasında birinci olan Şevval Şahin, katıldığı magazin programında, “Estetiksiz halimle de dereceye girerdim” dedi.

“Estetiksiz Halimle de Dereceye Girerdim”
“Estetiksiz Halimle de Dereceye Girerdim” Meltem Yuksel
Bu içerik 649 kez okundu.

Miss Turkey 2018'in 3 güzeli Şevval Şahin, Tara Madelein De Vries ve Roda Irmak Kalkan teve2'deki 2.Sayfa programına konuk oldu. Estetikli olduğu için eleştiri oklarının hedefi olan birinci güzel Şevval Şahin, sessizliğini canlı yayında bozdu.

Gelen tepkilerin iyi geldiğini ve öz güvenin yerine geldiğini vurgulayan Şahin şu sözlerle kendisini savundu; Ben sadece yüzümle boyum posumla birinci olmadım. Kamp süresince hep birlikteyiz. Konuşmana, diline, insanlarla diyaloğuna, enerjine, kültürüne bakıyorlar... Ben bunların hepsini iyi bir şekilde yansıttığımı düşünüyorum.

Estetiksiz halimle birinci olur muydum bilemem ama dereceye girerdim. Çünkü dediğim gibi bir tek burunla bitmiyor. Sosyal medyadaki yorumlardan sonra 'tacım gri alınır' diye korkmadım. Çünkü estetik yasak değil. Yapay bir göğsün, kaynak saçların, lens gözlerin varsa yapay bir görüntün varsa bu birinciliği etkileyebilir.”

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Can Yaman’ın Sürpriz Aşkı

Miss Turkey 2018 Estetik Şevval Şahin Tara Madelein De Vries Roda Irmak Kalkan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500