Evlenir Evlenmez Atara Başladı

Eylül ayının başında dünya evine giren ve neredeyse iki haftadır sürekli olarak düğün fotoğrafları paylaşmaya devam eden Pelin Akil ile Anıl Altan ikilisinden Akil, takipçilerine ayar verdi.

Evlenir Evlenmez Atara Başladı
Evlenir Evlenmez Atara Başladı Nilay Işık
Bu içerik 1817 kez okundu.

Uzun zamandır devam etmekte olan birlikteliklerini Eylül ayında resmiyete döken ve neredeyse iki haftadır sürekli olarak düğün fotoğrafları paylaşan Pelin Akil ile Anıl Altan ikilisinden Akil, takipçilerine atar yaptı.

Düğün günlerinden beri fotoğraf paylaşmaya doyamayan Akil ile Altan ikilisinin takipçilerinin haklı isyanı, bir ayarla neticelendi.

Nikah ve düğün fotoğrafları paylaşmaya bir süreliğine de olsa ara vermeleri tavsiyesi veren takipçilerine sinirlenen Pelin Akil, siyah beyaz bir nikah fotoğraflarını paylaşarak bu fotoğrafların hayatının en güzel fotoğrafları olduğunu ve sıkılıp görmek istemeyenlerin yorum yazmaya zahmet etmeden hesabını takipten çıkarmalarını söyledi.

pelin akil pelin akil sevgilisi pelin akil anıl altan pelin akil nişanlandı pelin akil evleniyor pelin akil kına gecesi pelin akil gelinlik anıl altan anıl altan sevgilisi pelin akil evlendi pelin akil instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500