Evliliği Reklam Çıktı

Bir süre önce oyuncu Damla Aslanalp ile düğün yapan YouTuber Enes Batur Sungurtekin, sosyal medya hesabından evlendiğini duyurmuştu. Evlendiğine kimseye inandıramayan Enes Batur Sungurtekin'in evliliği reklam çalışması çıktı.

Evliliği Reklam Çıktı
Evliliği Reklam Çıktı Meltem Yuksel
Bu içerik 1156 kez okundu.

Youtuber Enes Batur, geçtiğimiz ay oyuncu Damla Aslanalp ile düğün fotoğraflarını paylaşmış ve evlendiğini duyurmuştu. Ancak Batur’un takipçileri başta olmak üzere pek kişi evliliğinin gerçek olmadığını yeni çıkan Enes Batur Gerçek Kahraman filminin reklam çalışması olduğunu iddia etmişti. İddialar doğru çıktı ve Batur, bir video yayınlayarak evlenmediğini açıkladı.

Takipçilerini kandırmaya çalışan Enes Batur “Şu ana kadar evlendiğimize hala, ciddi ciddi inanan varsa onlardan özür diliyorum. Fakat siz bana evlen evlen diye baskı yaptınız. Yaptığım sadece küçük bir şakaydı” dedi.

Enes Batur’un yaptığı bu açıklamanın ardından birçok hayranı Enes Batur’a büyük tepki gösterdi. Bir hayranı “Sen bizimle dalga mı geçiyorsun” bir diğer hayranı ise “Yazıklar olsun resmen bizimle alay etti” ifadelerini kullanarak Batur’a tepkilerini gösterdi.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Düğüne Ünlü Akını

 

 

 

Enes Batur Damla Aslanalp Düğün Youtuber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500