Evlilik Yıl Dönümünde Acı İtiraf

2016 senesinin ilk gününde ünlü oyuncu Gonca Vuslateri ile dünya evine giren Burak Ertoğan, yıl dönümlerini sosyal medya üzerinden kutladı.

Evlilik Yıl Dönümünde Acı İtiraf
Evlilik Yıl Dönümünde Acı İtiraf Nilay Işık
Bu içerik 3719 kez okundu.

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri ile olan birlikteliğini 2016 senesinin ilk gününde resmiyete döken Burak Ertoğan, ilk yıl dönümlerini sosyal medya üzerinden kutladı.

Atlı karınca üzerinde çekilen bir fotoğraflarını Instagram hesabı üzerinden paylaşan Ertoğan, bir senenin ne kadar çabuk geçtiğini belirterek mutlu olunduğunda zamanın çabuk geçtiğini hatırlattı.

Paylaşımına eşini etiketleyen ses mühendisi, hayatın eşi ile birlikte atlı karınca misali rengarenk, ışıl ışıl, bir çocuk mutluluğunda ve huzurunda geçtiğini ifade etti. 'Aşktan başımız döne döne, döne döne... Mutlu yıl dönümleri karıcığım' ifadeleri ile notunu tamamlayan Ertoğan'a Vuslateri'den cevap gecikmedi.

Yorum kısmına yazdığı cevapta ilişkilerine nazar değmeyeceğinden emin olduğunu açıklayan Vuslateri, evliliklerini birkaç şeyin yokladığını fakat tatlarının pek kaçmadığını söyledi. Bir açıdan da eşine bakınca delirdiğini ve çok aşık olduğunu belirten ünlü oyuncu, en sevdiği oyuncağı yıllar sonra kütüphanenin arkasında bulmuş bir çocuk gibi hissettiğini dile getirdi. Eşini sevmek için çok fazla sebebi olduğunu vurgulayan Vuslateri, 'İyi ki varsın canım arkadaşım, biricik kocacığım. İyi ki varız...' ifadelerini kulandı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Makyajsız Haliyle Meydan Okudu
 
gonca vuslateri gonca vuslateri eşi gonca vuslateri kocası edip burak ertoğan gonca vuslateri edip burak ertoğan gonca vuslateri yıldönüm gonca vuslateri instagram gonca vuslateri hamile mi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500