Evlilik Yok, Anı Yaşıyorlar

İki senedir birlikte olduğu sevgilisi Serenay Sarıkaya ile evleneceği iddia edilen Kerem Bürsin, iddialar hakkında açıklamada bulundu.

Evlilik Yok, Anı Yaşıyorlar
Evlilik Yok, Anı Yaşıyorlar Nilay Işık
Bu içerik 2678 kez okundu.

İki senedir aşk yaşamakta olduğu sevgilisi Serenay Sarıkaya ile evleneceği iddia edilen Kerem Bürsin, ortaya atılan bu iddialara açıklık getirdi.

'Bu Şehir Arkandan Gelecek' isimli dizideki 'Ali' karakterine hayat veren Bürsin, Karaköy'de gerçekleştirilen çekimler esnasında kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Bu rol için 1,5 senedir Amerika Birleşik Devletleri'nde ve İstanbul'da boks dersleri almakta olduğunu açıklayan aktör, Norveç'ten gelen özel bir hocayla çalıştığını söyledi.

Rol arkadaşı Leyla Lydia Tuğutlu'yla olan öpüşme sahnelerine sevgilisinin ne tepki verdiği sorusunu da yanıtlayan Bürsin, sevgilisinin de kendisi gibi profesyonel bir oyuncu olması nedeniyle herhangi bir eleştiride bulunmadığını belirterek 'İş iştir' ifadelerini kullandı.

Yeni dizisi için deli gibi çalıştığı ve iki ay dans dersi aldığı öğrenilen sevgilisi Serenay Sarıkaya ile evlenip evlenmeyeceği sorusu karşısında sinirlenen ünlü oyuncu, 'Bu evlilik nedir ya? Biraz izin verin beraberliğimizin tadını çıkaralım' cümleleri ile dikkat çekti. Şu an evliliği düşünmeye gerek olmadığını ve anı yaşadıklarını ifade eden Bürsin, çok güzel bir ilişki yaşadıklarını ve gayet mutlu olduklarını vurguladı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Arda Turan'a Abi Tavsiyesi
 
Kerem Bürsin Kerem Bürsin Sevgilisi Kerem Bürsin Serenay Sarıkaya Serenay Sarıkaya Kerem Bürsin Leyla Lydia Tuğutlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500