Evlilikle Birlikte Mankenliğe Veda

Sevgilisi Adem Ermanoğlu ile dünya evine girmeye hazırlanan 2012 Miss Turkey birincisi Açalya Samyeli Danoğlu, mankenliği bıraktığını açıkladı.

Evlilikle Birlikte Mankenliğe Veda
Bu içerik 859 kez okundu.

Bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Adem Ermanoğlu ile olan birlikteliğini önümüzdeki aylarda resmiyete dökmeye hazırlanan 2012 Miss Turkey birincisi Açalya Samyeli Danoğlu'nun, mankenliği bıraktığı öğrenildi.

Gelinlik provası için gittiği Arnavutköy'de bulunan Bodrum Mantı'da annesi ve kız kardeşiyle objektiflere takılan Danoğlu, 23 Aralık tarihinde düğününün olduğunu söyledi.

Üç senedir sevgili, bir senedir de nişanlı olduğu Ermanoğlu'nun, tanışmalarının ilk yıl dönümünde kendisine evlenme teklifi ettiğini açıklayan Türkiye güzeli, çok heyecanlı olduğunu ifade etti.

Mankenliği bırakacağını söyleyen Danoğlu, bu işin kendisine göre olmadığını ve mankenliği severek yapmadığını belirtti.

Evlendikten sonra oyunculuk kariyerine devam edeceğini ve partnerinden bu konuda büyük destek aldığını söyleyen ünlü model, 'O bana benden çok inanıp destek oluyor' ifadelerini kullandı.

Haber: Nilay Işık
açalya samyeli danoğlu açalya samyeli danoğlu sevgilisi açalya samyeli danoğlu kimdir açalya samyeli danoğlu miss turkey açalya samyeli danoğlu adem ermanoğlu adem emanoğlu açalya samyeli danoğlu manken açalya samyeli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500