Evliliklerini Bitiren İnanılmaz Sebep

Boşanacakları yönündeki haberlerle magazin gündeminde büyük yankı uyandıran Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak ikilisi hakkında ortaya atılan iddialar doğru çıktı.

Evliliklerini Bitiren İnanılmaz Sebep
Evliliklerini Bitiren İnanılmaz Sebep Nilay Işık
Bu içerik 2557 kez okundu.

5,5 senedir devam etmekte olan evliliklerini sona erdirecekleri yönündeki haberlerle magazin gündeminde büyük yankı uyandıran Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak ikilisi hakkında öne sürülen iddialar doğru çıktı.

2011 senesinde 'Aşıklar Şehri' Paris'te dünya evine giren Büyüküstün ile Saylak çiftinin, masalın sonuna geldikleri öğrenildi. Boşanacakları iddialarıyla magazin gündemini bir süredir meşgul etmekte olan ikilinin, boşanma davası için avukatlarına vekaletname verdikleri bilgisi alındı.

Aldıkları cazip dizi teklifleri karşısında çocuklarını ihmal etmemek için dönüşümlü olarak çalışan oyuncu çift, bu sezonda rollerinden vazgeçemeyince olanlar oldu. 'Cesur ve Güzel' dizisine 'evet' diyen Büyüküstün ile 'Vatanım Sensin' dizisine 'evet' diyen eşi Saylak, uzlaşmaya varamadıkları için yollarını ayırma ve 5,5 senelik evliliklerini bitirme kararı aldı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Hızır Reis'i Kim Kurtaracak?
 
Tuba Büyüküstün Tuba Büyüküstün Eşi Tuba Büyüküstün Kocası Tuba Büyüküstün Onur Saylak Tuba Büyüküstün Kıvanç Tatlıtuğ Tuba Büyüküstün Çocukları Tuba Büyüküstün Boşanıyor Tuba Büyüküstün Cesur Ve Güzel Onur Saylak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500