Evliliklerini İhanet Bile Bitiremedi

Kendisini aldattığı öne sürülen eşi Sarp Levendoğlu ile boşanma arifesinde olan Birce Akalay'ın, evliliğini devam ettirme kararı aldığı öğrenildi.

Evliliklerini İhanet Bile Bitiremedi
Evliliklerini İhanet Bile Bitiremedi Nilay Işık
Bu içerik 2255 kez okundu.

İhanet gerekçesi ile üç senedir evli olduğu eşi Sarp Levendoğlu'ndan ayrılmak isteyen Birce Akalay'ın, boşanmaktan vazgeçtiği ve evliliğini devam ettirme kararı aldığı öğrenildi.

Boşanmak için avukatlarına vekâlet veren Levendoğlu ile Akalay cephesinde sürpriz bir gelişme yaşandı. 'Küçük Ağa' dizisinin setinde başlayan aşklarını evlilikle taçlandıran ve ihanet gerekçesi ile ayrılık kararı alan ikiliden Levendoğlu'nun boşanmak istememesi ve dava açma hamlesini eşinden beklemesi işe yaradı.

Daha önce de boşanmanın eşiğinden döndüğü bilinen güzel oyuncu, eşinin dövmesini kolundan ve fotoğraflarını sosyal medya hesabından silmesine rağmen boşanma dilekçesini işleme koyamadı. Boşanmaktan vazgeçtiği öğrenilen Akalay'ın kapıları tamamen kapatmadığı ortaya çıktı.

'Deliormanlı' filminin setinde tanıştığı Levendoğlu'nun ilişkisini bozan kişi olduğu iddia edilen Derya Şensoy'un ise yakın çevresine bu yuvayı kendisinin yıkmadığını anlatmaya çalıştığı öne sürüldü.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Türkiye'de Böyle Bacak Yok
 
birce akalay derya şensoy birce akalay derya şensoy birce akalay kilo birce akalay boyu birce akalay eşi birce akalay kocası birce akalay sarp levendoğlu sarp levendoğlu sarp levendoğlu eşi birce akalay boşanıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500