Eypio'ya Büyük Şok

Son zamanlarda yaptığı şarkılarla hayran kitlesini arttıran şarkıcı Eypio, Bilecik'te vereceği konsere 1 buçuk saat geç kalınca hem yuhalandı hem de ıslıklandı.

Eypio'ya Büyük Şok
Eypio'ya Büyük Şok Meltem Yuksel
Bu içerik 1739 kez okundu.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi tarafından bahar şenlikleri kapsamında üniversitenin konser alanında dün gece saat 21.00'de konseri olan 'Eypio' Abdurrahim Akça, 22.30'da sahneye çıkınca binlerce kişi tarafından hem yuhalandı hem de ıslıklandı.

Organizasyon şirketi tarafından Eypio'nun geldiği ve konserin başlamasına az kaldığı söylenmesine rağmen binlerce kişi isyan etti. En son çare olarak 'Eypio sizinle görüntülü konuşmak istiyor. Arıyoruz ama görüntülü konuşmada ne olur yuhalamayın' denmesine rağmen binlerce kişi tekrar yuhalayınca, görüntülü arama da yapılamadı. Sahneye 22.30'da çıkan şarkıcı, binlerce kişi tarafından protesto edilince özür diledi.

Yaşanan protestolar sonrası başlayan konser yaklaşık 1 saat sürerken, sanatçı konser sonunda beklemeden alandan ayrıldı. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş tarafından şarkıcıya verilecek olan hediyeler ise verilemedi.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

İkizler Sünnet Oldu

 

 

 

Eypio Bilecik Çukur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500