'Ezel'den Tanışıyorlardı, 'Paramparça' Oldular

Ekranların sevilen dizisi 'Paramparça'nın oyuncu kadrosuna dahil olan Sarp Akkaya, aynı dizide rol alan eski rol arkadaşı Barış Falay'a göndermede bulundu.

'Ezel'den Tanışıyorlardı, 'Paramparça' Oldular
'Ezel'den Tanışıyorlardı, 'Paramparça' Oldular Nilay Işık
Bu içerik 2959 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi 'Paramparça'nın oyuncu kadrosuna dahil olan Sarp Akkaya, 'Ezel' dizisinde birlikte rol aldığı arkadaşı Barış Falay'a dizi içerisinde göndermede bulundu.

Efsane haline gelen ve büyük bir hayran kitlesi elde etmeyi başaran 'Ezel' dizisinde birlikte rol alan Akkaya ile Falay, 'Paramparça' sayesinde yeniden bir araya geldi. 2011 senesinde ekranlara veda eden dizinin üzerinden geçen beş senenin ardından aynı projede yer alan ikilinin bu anısı, yeni dizilerine konu oldu.

'Paramparça'nın yayımlanan 85. bölümünde Falay'ın canlandırdığı 'Harun Erguvan' karakterine 'Ben seni ezelden tanırım' diyerek Ezel dizisine gönderme yapan Akkaya, dikkatlerden kaçmadı. Dizinin koyu takipçileri tarafından fark edilen bu detay, sosyal medya üzerinde de bir hayli ilgi gördü.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR- MUTLAKA OKUYUNUZ

Ece Erken'den Linç Desteği
 
barış falay paramparça barış falay paramparça sarp akkaya barış falay ezel ezel barış falay sarp akkaya sarp akkaya ezel sarp akkaya paramparça
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500