Ezeli Küslük Bitti

Demet Akalın, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla 2007 yılında küstüğü ve mahkemelik olduğu meslektaşı Hande Yener'le barıştıklarını duyurdu.

Ezeli Küslük Bitti
Ezeli Küslük Bitti Meltem Yuksel
Bu içerik 567 kez okundu.

Uzun zamandır küs olan Demet Akalın ve Hande Yener tarafından güzel haber geldi. Mahkemelik olan ikili yeni yıl öncesi barıştı.

Karşılıklı açılan davalarda uzlaşmaya gidildi ve iki taraf da davasını geri çekti. Davayı çektikten sonra röportaj veren Yener, "Hayatımda negatiflik değil hep pozitiflik istiyorum" ifadesini kullandı.

Hande Yener'in açıklamasının ardından Akalın, eski dostuyla olan fotoğrafını Instagram hesabından "No negatif yes pozitif" notuyla paylaştı.

Paylaşım yaptıktan sonra Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına bağlanan Demet Akalın;

" Barışma falan değil, yüz yüze gelmedik de ben davalarımı geri çektim, uzlaştık. Ben de kabul ettim, o da kabul etti. Onun son röportajını seyrettim çok değişmiş gördüm konuşmalarını. Bir yıldır yanında kim varsa ona çok iyi gelmişler, gerçek dostları onlar… Negatifliği de gitmiş çok hoşuma gitti söyledikleri. O röportajda ‘aramızda hiç negatiflik yok’ dedi, çok hoşuma gitti. Ben aslında Altın Kelebek’te Hande ile beraber Aleyna’ya gidip ödül vermek istedim. Çok güzel olurdu. Polat Yağcı’ya da söyledim ‘çok güzel olur’ dedi. Öyle kaldı.

Yeni yıl geliyor, çoluk çocuğumuz büyüdü artık küslük olmasın diyorum. İkimizi de seven fanlar var, boş boşa insanlar tartışıyor bizim yüzümüzden. Bir fanımızda ‘çok güzelsiniz keşke barışsanız’ demiş ben de aldım ekran görüntüsünü dur paylaşayım ortalık karışsın biraz” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Şimdi Kıvılcım Düşünsün

Hande Yener Demet Akalın Dava Mahkeme Instagram Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500