Fahriye Raşit Bağzıbağlı'yı Sildi

Yılın düğünü bitmesine rağmen, polemikleri bitmek bilmedi. Gelin Fahriye Evcen gelinliğini tasarlayan Raşit Bağzıbağlı’yı Instagram’dan sildi.

Fahriye Raşit Bağzıbağlı'yı Sildi
Fahriye Raşit Bağzıbağlı'yı Sildi Tuğçe Tekin
Bu içerik 3962 kez okundu.

3,5 yıllık ilişkilerinin ardından 29 Haziran’da Sait Halim Paşa Yalısı’nda nikâh defterine imza atan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in sanat dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı düğününe damga vuran ise Evcen’in gelinliği oldu.

Modacı Raşit Bağzıbağlı’nın imzasını taşıyan gelinlik, geçen yıl Kadir Doğulu ile evlenen Neslihan Atagül’ün gelinliğiyle neredeyse birebir benzer olunca polemiklerin ardı arkası kesilmedi.

Sosyal medyada da iki gelinliğin benzerliğine dair çok sayıda yorum yapıldı. Bu durumdan rahatsızlık duyan Fahriye Evcen, günler süren polemiğe yol açan o gelinliği diken Raşit Bağzıbağlı’yla dostluğunu noktaladı.

Evcen, Instagram’da Bağzıbağlı’yı arkadaş listesinden çıkardı. Ancak bu haberin sosyal medyada yayılması üzerine yine aynı mecrada gelinlikli bir fotoğrafını paylaşarak Bağzıbağlı ve ekibine teşekkür etti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ebru Polat Bir Kadınla Birlikte Olabilirmiş

Fahriye Evcen Burak Özçivit Neslihan Atagül Kadir Doğulu Evlilik Raşit Bağzıbağlı Gelinlik Beğeni Instagram Silme Mesaj Yayın Teşekkür
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500